KAS YRA H2AUTO?

Lietuviško kapitalo didžiausias savitarnos plovyklų tinklas.

Aldevinui Gelgotai priklausanti pirmoji plovykla buvo atidaryta 2015 m. pavasarį. Išsibandžius geriausias Europoje ir JAV naudojamas technologijas, chemiją, buvo pasirinktas tinkamiausias Lietuvos klimato sąlygoms bei vairuotojams sprendimas ir suburta profesionalų komanda, kuri sklandžiai visoje Lietuvoje diegia patogią, lengvai privažiuojamą, saugią infrastruktūrą, kuri leidžia visiems vairuotojams pasirūpinti tiek išorės, tiek vidaus priežiūra tada, kada jiems reikia.

Įmonės vizija - sukurti tokias sąlygas Lietuvoje automobilių turėtojams, kad švarus automobilis yra mūsų kultūros dalis.

Verslo Misija – pasiūlę kokybiškus, saugius ir ekologiškus aplinkai, patogius žmogui infrastrūktūros sprendimus, padedame prižiūrėti automobilius lengvai ir pasieksime naują kokybės ir švaros standartą Lietuvoje.

2017 metais pradėta intensyvi plėtra, ir šiuo metu jau veikia 18 plovyklų visoje Lietuvoje.

Statome visą parą veikiančias plovyklas, pasižyminčias švara, šviesa bei erdviu išplanavimu, ir kad plovimas būtų aukščiausios klasės. Tai aktualu tiems, kuriems automobilio švara yra neatsiejama nuo paties žmogaus ir jo asmenybės reprezentatyvumo.

• Patogiai – plovyklos įkurtos patogiose, srautinėse vietose, prie parduotuvių ir miegamųjų rajonų, veikia visą parą.

• Moderniai - modernus atsiskaitymo būdas, viena plovyklos kortelė visoms paslaugoms visoje Lietuvoje, kurią galima pildyti tiek pavedimu tiek monetomis nuo 0,10 eur, tiek banknotais.

• Saugiai - plovyklos naudoja žalią energiją, bei sertifikuotą ir saugią chemiją. Teritorijos yra apšviestos tamsiu paros metu, stebimos video kamerų, nuolat budi klientų aptarnavimo linija, kurį padeda išspręsti kilusius klausimus.

Rūpinamės, kad klientai mūsų plovyklose gautų ne tik paslaugą, bet ir gerai jaustųsi. Tą pozityvią emociją suteikiame per malonią aplinką, kokybę ir aptarnavimo greitį. Klientas sugrįš ten, kur jam buvo gera ir patiko, o būtent kiekvienam mūsų plovyklų svečiui suteiktas pasitenkinimas bei sužadintas noras dar kartą apsilankyti mums ir yra pats svarbiausias.

Visa chemija, kuri naudojama H2auto plovyklų tinkle, turi aukščiausius kokybės setifikatus

Bekontakto plovimas šioje plovyklose yra saugus kėbului ir visa naudojama chemija yra aukščiausios kokybės.

Geresnio pasirinkimo prižiūrėti savo automobilius tiesiog nėra!

DĖKOJAME, KAD RENKATĖS H2AUTO PLOVYKLŲ TINKLĄ!

Visais klausimais galite rašyti užklausas į info@h2auto.lt

„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
Modernaus dizaino bekontakčių plovyklų „H2auto“ daugėja visoje Lietuvoje ir pranešame visiems miestiečiams ypač džiugią naujieną, kad jau sėkmingai atidaryta ir Klaipėdoje pirmoji tokio tipo ir šio tinklo plovykla.
2019-05-08
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!
Švarus automobilis yra įvaizdžio dalis, tad lai šį pavasarį visi Jonavos automobiliai būna švarūs! Automobilių plovyklos H2AUTO turi daug gerų naujienų Jonavos gyventojams – pradedant daugkartinio naudojimo kortelių patogumu bei profesionalia automobilio priežiūra.
2019-04-19
Atvėsus orams automobilį puoselėti reikia dar labiau ir dažniau
Atvėsus orams automobilį puoselėti reikia dar labiau ir dažniau
Žiemą ir rudenį mašiną plauti net svarbiau nei vasarą, nes automobiliui kenkia ne tik smėlis ir sniegui tirpinti naudojamos druskos, bet ir dervos, asfalto dulkės, atsirandančios ant kelio dangos dėl dygliuotų padangų poveikio.
2018-10-21
Paskutinės „H2AUTO“ Lietuvos greituminio slalomo čempionato intrigos – Kazlų Rūdoje
Paskutinės „H2AUTO“ Lietuvos greituminio slalomo čempionato intrigos – Kazlų Rūdoje
Nors rudeniški orai jau pranašauja ne tik šilumos, bet ir automobilių sporto sezono pabaigą, tačiau sportininkai vis dar balnoja savo plieninius žirgus ir kovoja dėl aukščiausių vietų čempionato lentelėje. Jau visai netrukus, rugsėjo 30-ąją įvyks septintasis ir paskutinis 2018 m. „H2AUTO“ Lietuvos greituminio slalomo čempionato“ etapas Kazlų Rūdoje.
2018-09-27
Į KAČERGINĘ GRĮŽTA „H2AUTO“ GREITUMINIO SLALOMO ČEMPIONATAS
Į KAČERGINĘ GRĮŽTA „H2AUTO“ GREITUMINIO SLALOMO ČEMPIONATAS
Rugpjūtis automobilių sporto mėgėjus verčia ne juokais padirbėti planuojant savo savaitgalius: bene kiekvieną iš jų greičio mėgėjų laukia varžybos. Kartais – jų ne vienos, o savaitgalio praleidimui renginį tenka rinktis metant monetą.
2018-08-10
H2AUTO greituminio slalomo dvikovų čempionatas
H2AUTO greituminio slalomo dvikovų čempionatas
Rugsėjo 30 d. Šiauliuose, Bačiūnų kartodrome startuoja tirjų etapų H2AUTO greituminio slalomo dvikovų čempionatas. Sporto klubas "Rally 4 Fun" su savo partneriais H2AUTO nusprendė iš pavienių dvikovų varžybų, organizuoti čempionatą iš trijų etapų. Čempionato metu, dalyviai rinks taškus ir kausis dėl pagrindinio H2AUTO trofėjaus ir dvikovų čempiono vardo. Varžybose vedamos 7 klasės, todėl čia savo jėgas gali išbandyti tiek mėgėjai su standartiniais automobiliais, tiek profesionalai su specialiai ruošta technika.
2018-07-11
Alytuje startuoja „H2auto“ Lietuvos greituminio slalomo čempionatas
Alytuje startuoja „H2auto“ Lietuvos greituminio slalomo čempionatas
Pavasariški orai džiugina ne tik mėgstančius pasivaikščioti, bet ir varžybų išsiilgusius automobilių sporto entuziastus. Nors slalomas ir yra viena tų disciplinų, kurios ir žiemą ganėtinai patrauklios dėl savo savitumo, paprastai šaltuoju metų laiku visų sporto šakų čempionatai „užmiega“ iki pavasario, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2018-04-13
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
Vos pašvietus saulei, ne vienas vairuotojas skuba blizginti savo automobilio. Bet ar tikrai žinome, kaip taisyklingai tai daryti? „Nuo to, kaip prižiūrime automobilio išorę, priklauso ne tik automobilio estetika, bet ir ilgaamžiškumas“, – vieningai teigia automobilių verslo atstovai ir pastebi, kad nors į automobilius investuojame vis daugiau, juos prižiūrime ne visada tinkamai, o dažnai ir patys apgadiname, pavyzdžiui – paliekame mikro įbrėžimus.
2019-04-19
„H2Auto“ plečiasi regionuose, naujų plovyklų atidarys ir konkurentai
„H2Auto“ plečiasi regionuose, naujų plovyklų atidarys ir konkurentai
UAB „Delca invest“ planuoja savo valdomo bekontakčių savitarnos plovyklų „H2Auto“ tinklo plėtrą regionuose. Šiuo metu 17-a oranžinių plovyklų įvairiuose šalies miestuose jungiantį tinklą per ateinančius dvejus metus planuojama išsiplėsti iki 31-os plovyklos.
2019-03-02
LESTA STIKLŲ PLOVIKLIS JAU IR H2AUTO BEKONTAKTĖSE PLOVYKLOSE
LESTA STIKLŲ PLOVIKLIS JAU IR H2AUTO BEKONTAKTĖSE PLOVYKLOSE
Su džiaugsmu pranešame, kad nuo šiol Lesta stiklų ploviklio galite įsipilti ir bekontaktėse H2Auto plovyklose! Pasinaudokite puikia galimybe pasipildyti stiklų ploviklio tiksliai tiek, kiek reikia.
2018-10-18
Uostamiestyje atidaryta bekontaktė savitarnos plovykla „H2auto“
Uostamiestyje atidaryta bekontaktė savitarnos plovykla „H2auto“
Nuo šiol klaipėdiečiai galės savo automobilius plauti kur kas greičiau, patogiau ir pigiau. Šį savaitgalį uostamiestyje atidaryta modernaus dizaino bekontaktė plovykla „H2auto“, veikianti ištisą parą, septynias dienas per savaitę.
2018-08-27
„H2AUTO“ plovyklų tinklas planuoja sparčią plėtrą
„H2AUTO“ plovyklų tinklas planuoja sparčią plėtrą
Nustebinti šiandieninį vairuotoją – nelengva. Degalinės siūlo įvairių akcijų, varžosi sumuštinių gausa, plovyklos skelbia nuolaidas ir kitaip masina užsukti. O automobilių plovyklai „H2AUTO“ pavyko išsiskirti ir sudominti vairuotojus kokybiškomis paslaugomis. Pasiūlę estetiką, modernias automobilių plovimo galimybes, inovatyvų atsiskaitymo būdą ir aukščiausio lygio aptarnavimą, šios plovyklos automobilininkus traukia tarsi medus bites.
2018-08-02
„H2AUTO“ džiugina automobilių mylėtojus
„H2AUTO“ džiugina automobilių mylėtojus
Bekontakčių plovyklų tinklas „H2AUTO“ švenčia vienerių metų gimtadienį Tauragėje ir kviečia į nemokamų plovimų dieną birželio 14 dieną nuo 12 val. iki 15 val. lauksime visų mūsų lojalių ir naujų klientų.
2018-06-12
H2AUTO jau ir Kaune
H2AUTO jau ir Kaune
Kaip grybai po lietaus dygsta ir H2AUTO plovyklos Lietuvoje. Šį kartą džiaugiamės kartu su kauniečiais. Naujausias plovimo paslaugas jie galės išbandyti Šiaurės pr. 2 adresu esančioje plovykloje, kurioje, kaip ir visose H2AUTO bekontaktėse savitarnos plovyklose, veikia 5 programų plovimo sistema, kurios trukmę ir kainą klientas gali kontroliuoti pats.
2017-09-22