E-parduotuvė

(8-667) 00222
Dirba 24 val.
0

Tai atitinka: 16 plovimų
Tai atitinka: 24 plovimų
Tai atitinka: 38 plovimų
Aprašymas
Sąlygos


Pasipildę arba nusipirkę per H2AUTO e-parduotuvę savo asmeninę H2AUTO kortelę, galite plauti tiek automobilių, kiek tik norite, ir taip dažnai, kaip reikia net 12-oje Lietuvos didžiųjų miestų.

Pasipildę arba nusipirkę per H2AUTO e-parduotuvę savo asmeninę H2AUTO kortelę, gausite didesnį bonusą iš karto nuo įmokėtos sumos, nei plovyklos kasoje papildę grynaisiais pinigais.

H2AUTO plovyklos yra sukurtos miestų ir regionų gyventojams pasinaudoti taip reikalingomis automobilių plovimo bei vidaus priežiūros paslaugomis. H2AUTO plovyklas pamėgo ir renkasi augantis kasdien Lietuvos vairuotojų ratas.

Su viena papildyta H2AUTO kortele galima atsiskaityti visose 18-oje H2AUTO plovyklų visoje Lietuvoje ir už visas plovyklose teikiamas paslaugas.

Plovykloje naudojamos originalios aktyviosios putos, kurių ypatybės saugo transporto priemonių dažus, ypač gerai pašalina purvą nuo automobilio paviršiaus bei tuo pačiu metu tausoja automobilio išorę.

Kiekvienoje plovykloje jums įkurta pati didžiausia automobilio vidaus priežiūros aksesuarų zona, skirta pasirūpinti transporto priemonės vidumi profesionaliai: galingi siurbliai, kilimėlių šukavimo aparatai, antibakteriniai skysčiai kilimėliams bei vidaus tekstilei, aukščiausios kokybės servetėlės įvairiems paviršiams, langų skysčio aparatai.

Galimi pasirinkimai:

mokate 35 eur – gaunate už 40 eur H2AUTO paslaugoms kortelės papildymą. Tai yra apie 16 PLOVIMŲ (kai vienas plovimas kainuoja 2,50 eur)
mokate 50 eur – gaunate už 60 eur H2AUTO paslaugoms kortelės papildymą. Tai yra apie 24 PLOVIMAI (kai vienas plovimas kainuoja 2,50 eur)
mokate 75 eur - gaunate už 95 eur H2AUTO paslaugoms kortelės papildymą. Tai yra apie 38 PLOVIMAI (kai vienas plovimas kainuoja 2,50 eur)

H2AUTO kortelėje esanti suma galiojimo laiko neturi, galima ją naudoti tiek laiko kiek reikia.