E-parduotuvė

(8-667) 00222
Dirba 24 val.

* Gaunate 10% nuo papildytos sumos
Tai atitinka: 9 plovimų
Tai atitinka: 16 plovimų
Tai atitinka: 40 plovimų


Aprašymas
Sąlygos


Įsipareigojame papildyti kortelę per 1 darbo dienas arba greičiau, jei banko pavedimą pamatome iš karto. (Jei perkate H2AUTO kortelę internetu ir norite gauti registruotu paštu, tai gali užtrukti iki 5 darbo dienų, nes esame priklausomi nuo pašto kurjerių greičio).

Pasipildę arba nusipirkę per H2AUTO e-parduotuvę savo asmeninę H2AUTO kortelę, galite plauti tiek automobilių, kiek tik norite, ir taip dažnai, kaip reikia net 13-oje Lietuvos didžiųjų miestų.

H2AUTO plovyklos yra sukurtos miestų ir regionų gyventojams pasinaudoti taip reikalingomis automobilių plovimo bei vidaus priežiūros paslaugomis. H2AUTO plovyklas pamėgo ir renkasi augantis kasdien Lietuvos vairuotojų ratas.

Su viena papildyta H2AUTO kortele galima atsiskaityti visose 19-oje H2AUTO plovyklų visoje Lietuvoje ir už visas plovyklose teikiamas paslaugas.

Plovykloje naudojamos originalios aktyviosios putos, kurių ypatybės saugo transporto priemonių dažus, ypač gerai pašalina purvą, druskas ir chemiją nuo automobilio paviršiaus bei tuo pačiu metu tausoja. Pasitikite pavasarį su prižiūrėtu automobiliu.

Be automobilio išorės, kiekvienoje plovykloje klientai įvertino ir naudojasi įkurta patčia didžiausia automobilio vidaus priežiūros aksesuarų zona, skirta pasirūpinti transporto priemonės vidumi profesionaliai: galingi siurbliai, kilimėlių šukavimo aparatai, antibakteriniai skysčiai kilimėliams bei vidaus tekstilei, aukščiausios kokybės servetėlės įvairiems paviršiams, langų skysčio aparatai.

Galimi pasirinkimai:

Papildyti kortelę galite pagal norimą sumą. Nuo papildytos sumos gausite 10% premiją. Klientas plaudamas transporto priemonę pats renkasi kokią sumą išleisti plovimui.

mokate 19,99 € – gaunate už 24 eur H2AUTO paslaugoms kortelės papildymą. Tai yra apie 9 PLOVIMŲ (kai vienas plovimas, visomis penkiomis programomis kainuoja 2,50 eur)
mokate 33 € – gaunate už 40 eur H2AUTO paslaugoms kortelės papildymą. Tai yra apie 16 PLOVIMŲ (kai vienas plovimas, visomis penkiomis programomis kainuoja 2,50 eur)
mokate 75 €- gaunate už 100 eur H2AUTO paslaugoms kortelės papildymą. Tai yra apie 40 PLOVIMŲ ((kai vienas plovimas, visomis penkiomis programomis kainuoja 2,50 eur)

H2AUTO kortelėje esanti suma galiojimo laiko neturi, galima ją naudoti tiek laiko kiek reikia ir tokioms paslaugoms, kurioms reikia.