E-parduotuvė

(8-667) 00222
Dirba 24 val.

* Gaunate 10% nuo papildytos sumos
* Minimali H2AUTO kortelės įsigijimo suma 5 Eur.
 
 
 


Aprašymas
Sąlygos


Kortelę papildome per 5 minutes! Papildžius kortelę gaunate patvirtinimą Jūsų nurodytu elektroniniu paštu. Jei perkate H2AUTO kortelę internetu ir norite gauti registruotu paštu, tai gali užtrukti iki 5-7 darbo dienų, priklausomai nuo pašto kurjerių darbo laiko.

Pasipildę arba nusipirkę per H2AUTO e-parduotuvę savo asmeninę H2AUTO kortelę, galite plauti tiek automobilių, kiek tik norite, ir taip dažnai, kaip reikia net 13-oje Lietuvos didžiųjų miestų.

H2AUTO plovyklos yra sukurtos miestų ir regionų gyventojams pasinaudoti taip reikalingomis automobilių plovimo bei vidaus priežiūros paslaugomis. H2AUTO plovyklas pamėgo ir renkasi augantis kasdien Lietuvos vairuotojų ratas.

Su viena papildyta H2AUTO kortele galima atsiskaityti visose 23-ose H2AUTO plovyklų visoje Lietuvoje ir už visas plovyklose teikiamas paslaugas.

Plovykloje naudojamos originalios aktyviosios putos, kurių ypatybės saugo transporto priemonių dažus, ypač gerai pašalina purvą, druskas ir chemiją nuo automobilio paviršiaus bei tuo pačiu metu tausoja. Pasitikite pavasarį su prižiūrėtu automobiliu.

Be automobilio išorės, kiekvienoje plovykloje klientai įvertino ir naudojasi įkurta patčia didžiausia automobilio vidaus priežiūros aksesuarų zona, skirta pasirūpinti transporto priemonės vidumi profesionaliai: galingi siurbliai, kilimėlių šukavimo aparatai, antibakteriniai skysčiai kilimėliams bei vidaus tekstilei, aukščiausios kokybės servetėlės įvairiems paviršiams, langų skysčio aparatai.

Galimi pasirinkimai:

Papildyti kortelę galite pagal norimą sumą. Nuo papildytos sumos gausite 10% premiją. Klientas plaudamas transporto priemonę pats renkasi kokią sumą išleisti plovimui.

Mokate 19,99 € – gaunate už 24 eur H2AUTO paslaugoms kortelės papildymą.
Mokate 33 € – gaunate už 40 eur H2AUTO paslaugoms kortelės papildymą.
Mokate 75 €- gaunate už 100 eur H2AUTO paslaugoms kortelės papildymą

H2AUTO kortelėje esanti suma galiojimo laiko neturi, galima ją naudoti tiek laiko kiek reikia ir tokioms paslaugoms, kurioms reikia.

Pildant e-parduotuvėje sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip per 5 d.d. nuo atlikto papildymo. Dėl sąskaitos išrašymo, kreiptis el. paštu info@h2auto.lt.