DIDŽIAUSIO PASIRINKIMO AUTOMOBILIO VIDAUS VALYMO AKSESUARŲ ZONA

Kiekvienam H2AUTO klientui garantuoja komfortą, kad išsivalyti galima profesionaliai salono vidų, užsipilti langų skysčio, ir visa tai įmanoma iki 2 eur!. Tada, kada reikia, tik tiek kiek reikia.

DEZINFEKCINIO SKYSČIO AUTOMATAS

Dezinfekcinio skyščio automatą galite rasti plovyklose šiais adresais:

  • Vilnius, parodų g. 2
  • Kaunas, Veiverių g. 119
  • Klaipėda, Kauno g. 10

Kai automobilį vairuoja ne vienas asmuo ar važiuoja keleiviai, švara ir saugumas yra didžiausias prioritetas, todėl būtent vertindami savo klientų lūkesčius siūlome dezinfekuoti savo transporto priemonę. Po dezinfekavimo transporto priemonės vidus taps ypatingai švarus, bet svarbiausia – virusai ir bakterijos bus pašalinti.

Savitarnos dezinfekcinio skyščio automatas Jums leis dezinfekuoti automobilį pačiam bet kuriuo paros metu. Dezinfekcinis skystis yra sertifikuotas Lietuvoje ir yra tinkamas purkšti ant visų paviršių, bet nerekomenduojame purkšti ant stiklų.

1 minutės kaina - 1,50 €.

Svarbu: Dezinfekuojant transporto priemonę būtina laikytis taisyklių, kurias rasite ant dezinfekcinio skysčio automato.DULKIŲ SIURBLIAI

Galingi siurbliai yra skirti automobilių vidaus valymui, su siauru siurblio antgaliu pasieksite net ir siauriausius tarpelius.
Geriausiam švaros rezultatui pasiekti, rekomenduojame, išsiimti kilimėlius ir siurbti salono vidų be kilimėlių. Kilimėliams (tekstiliniams) siūlome pasinaudoti kilimėlių šukavimo aparatu!
Po šios procedūros, nustebsite – tokių ryškių ir šviežių jų dar nesate matę!
O paskutiniam etapui, po valymo, jei esate prie naujo tipo siurblio aparato, rekomenduojame – išsipurkšti tekstilinius kilimėlius su antibakteriniu purškalu, kuris salone net 1 savaitei paliks labai gaivų ir malonų švaros kvapą, o rūgimo bakterijos tiesiog dings.

Naujausiose H2AUTO plovyklose rasite siurblių aparatus su daugiau nei tik siurbimo funkcija! Siūlome ypač pamėgtas visų klientų aukšto slėgio funkcijas bei antibakterinį kvėpiantį purškiklį salonui.
Programas keisti tarpusavyje galima, tad per 3 minutes, galite viską išsibandyti!

3 minučių kaina - 0,50 €.

Dėmesio: Prieš įjungdami siurblį įsitikinkite, kad salone nepalikote svarbių smulkių daiktų. Jeigu netyčia įsiurbėte svarbią detalę, skambinkite klientų aptarnavimo numeriu, nurodytu plovyklose.KILIMĖLIŲ ŠUKAVIMO AUTOMATAS

Labiausiai tinkamas tekstiliniams kilimėliams, kuriuos gaiviai sudrėkina antibakteriniu skysčiu, pakelia plauką ir garantuoja gaivą salone.

Dėmesio: Naudodamiesi aparatu būkite įsitikinę, kad plovimo metu nebūtų įtraukti šalutiniai daiktai (drabužiai, aksesuarai, kt.).

3 minučių kaina - 0,50 €.ŠLUOŠČIŲ AUTOMATAS

Aparatas išduoda po vieną šluostę, jei renkatės programą nr. 1 -3, sudrėkintą specialiu skysčiu. Pasirinkus programą nr. 4 – išduoda dvi sausas šluostes.

1-a programa: drėgna šluostė vidiniam langų valymui
2-a programa: drėgna šluostė prietaisų skydelio ir kitų vidaus plastikinių detalių valymui
3-ia programa: drėgna šluostė išorinių plastikinių kėbulo detalių valymui
4-a programa: sausos šluostės (2 vnt).

Vienos programos kaina - 0,50 €.LANGŲ SKYČIO PAPILDYMO AUTOMATAS

Naudokitės puikia galimybe pasipildyti langų plovimo skysčio tiksliai tiek, kiek reikia. Ši unikali paslauga išsprendžia problemą “ką daryti su pustuščiu bakeliu” ir leidžia visada turėti tik sezonui pritaikytą, aukščiausios kokybės langų skystį. H2AUTO plovyklose naudojas tik be metanolio langų skystį.

Vasarinio langų skysčio 1 litro kaina - 0,50 €.

Žieminio langų skysčio 1 litro kaina - 0,75 €.