• Plovyklų tinklas Pasirinkite plovyklą

Pirmąją Klaipėdoje, išskirtinio dizaino ir modernių technologijų H2AUTO automobilių bekontaktę plovyklą atidaryta 2018 rugpjūčio mėnesį, Šiaurės prospekte 18. Klaipėdos miesto gyventojai iškarto įvertino šiuolaikiškas ir nebrangias automobilių plovimo paslaugas. H2AUTO savitarnos automobilių plovyklos, Klaipėdiečiams vartus atvėrė puikiai pasiekiamoje vietoje, - šalia judraus prospekto, kur įsikūrę prekybos centrai, daugiabučiai, keliaujantys nuo jūros ar po ilgesnių kelionių dulkes ir nešvarumus gali patogiai nusiplauti ir grįžti blizgančiais automobiliais.

Automobilių plovykloje yra skirta atvira vieta plauti ir sunkiajam transportui, todėl klientams tai puiki galimybė greitai nusiplauti savo mikroautobusus, sunkvežimius ar vilkikus.

Įmonės gali kreiptis dėl sąskaitų faktūrų bei metinių konktraktų automobilių plovimo paslaugomis naudotis savo darbuotojams ir naudotis dar patogiau paslaugomis bei džiaugtis visada nebrangiai prižiūrėtomis įmonių mašinomis: info@h2auto.lt

Prie kiekvienos plovyklos rasite įrengtą papildomą švaros paslaugų zoną. Galingais automobiliniais dulkių siurbliais išsisiurbsite automobilio saloną, pasipildysite žieminio arba vasarinio (priklausomai nuo sezono) stiklų apiplovimo skysčio iš automato, automobilio kilimėlių plovimo automate (naujiena Lietuvoje!) išsiplausite kilimėlius, o norėdami išsivalyti saloną ar nusausinti automobilį, šluosčių automate (naujiena Lietuvoje!) įsigysite drėgnų ar sausų valymo šluosčių.