• Plovyklų tinklas Pasirinkite plovyklą

Automobilių plovykla Marijampolėje

H2AUTO automobilių plovimo paslaugų tinklas, savo veiklą pradėjo Marijampolės mieste. Pirmoji, išskirtinio dizaino ir modernių technologijų bekontaktė automobilių plovykla, atsidarė 2015 metų viduryje. Miesto gyventojai iškarto išbandė ir įvertino šiuolaikiškas ir nebrangias automobilių plovimo paslaugas, todėl kokybiškai ir greitai nusiplauti automobilius, norinčių čia niekada netrūksta.

Marijampolės miesto vairuotojų dėmesiui, Gėlyno gatvėje, šalia savitarnos bekontaktės plovyklos, vartus atveria ir automatinė tekstilinė, bei automatinė bekontaktė automobilių plovyklos. Automatinė bekontaktė plovykla – pirmoji tokio tipo automobilių plovykla Lietuvoje, ir kitose Baltijos šalyse.

Prie kiekvienos plovyklos rasite įrengtą papildomų švaros paslaugų zoną. Galingais automobiliniais dulkių siurbliais išsisiurbsite automobilio saloną, pasipildysite puikių savybių žieminio arba vasarinio (priklausomai nuo sezono) stiklų apiplovimo skysčio iš automato, automobilio kilimėlių plovimo automate (naujiena Lietuvoje!) išsiplausite kilimėlius, o norėdami išsivalyti saloną ar nusausinti automobilį, šluosčių automate (naujiena Lietuvoje!) įsigysite drėgnų ar sausų valymo šluosčių.