• Plovyklų tinklas Pasirinkite plovyklą

Automobilių plovykla Mažeikiuose

Pirmoji Mažeikiuose, išskirtinio dizaino ir modernių technologijų H2AUTO automobilių bekontaktė plovykla atidaryta 2017 metų pradžioje, Sedos gatvėje, netoli IKI parduotuvės. Mažeikių miesto gyventojai jau išbandė ir pamėgo šiuolaikiškas ir nebrangias automobilių plovimo paslaugas. H2AUTO savitarnos automobilių plovykla yra pasiekiamoje vietoje Naujamiestyje, todėl patogiai privažiuojama miesto gyventojams, čia dirbantiems, ar skubantiems pro šalį vairuotojams, siekiantiems kokybiškai ir greitai nusiplauti automobilius. Automobilių plovykloje Mažeikiuose yra skirta atvira vieta plauti ir sunkiajam transportui, todėl tai puiki galimybė greitai nusiplauti savo mikroautobusus, sunkvežimius ar vilkikus.

Prie kiekvienos plovyklos rasite įrengtą papildomų švaros paslaugų zoną. Galingais automobiliniais dulkių siurbliais išsisiurbsite automobilio saloną, pasipildysite žieminio arba vasarinio (priklausomai nuo sezono) stiklų apiplovimo skysčio iš automato, automobilio kilimėlių plovimo automate (naujiena Lietuvoje!) išsiplausite kilimėlius, o norėdami išsivalyti saloną ar nusausinti automobilį, šluosčių automate (naujiena Lietuvoje!) įsigysite drėgnų ar sausų valymo šluosčių.

Įmonės gali kreiptis dėl sąskaitų faktūrų bei metinių konktraktų automobilių plovimo paslaugomis naudotis savo darbuotojams ir naudotis dar patogiau paslaugomis bei džiaugtis visada nebrangiai prižiūrėtomis įmonių mašinomis: info@h2auto.lt