• Plovyklų tinklas Pasirinkite plovyklą

Automobilių plovykla Panevėžyje

Pirmoji išskirtinio dizaino ir modernių technologijų H2AUTO bekontaktė automobilių plovykla Panevėžyje atsidarys 2017 metų pradžioje, Klaipėdos gatvėje, šalia degalinės Neste, prieš „RYO“ prekybos centrą. Panevėžio miesto gyventojai galės iškarto išbandyti ir įvertinti šiuolaikiškas ir nebrangias automobilių plovimo paslaugas.

H2AUTO savitarnos automobilių plovykla yra patogiai pasiekiamoje vietoje – vienoje judriausių Panevėžio gatvių, todėl gretimų rajonų gyventojų, čia dirbančių, ar važiuojančių pro šalį vairuotojų, kokybiškai ir greitai nusiplauti automobilius, niekada netrūksta. Automobilių plovykloje Panevėžyje yra skirta atvira vieta plauti ir sunkiajam transportui, todėl klientams tai puiki galimybė greitai nusiplauti savo mikroautobusus, sunkvežimius ar vilkikus.

Prie kiekvienos plovyklos rasite įrengtą papildomų švaros paslaugų zoną. Galingais automobiliniais dulkių siurbliais išsisiurbsite automobilio saloną, pasipildysite puikių savybių žieminio arba vasarinio (priklausomai nuo sezono) stiklų apiplovimo skysčio iš automato, automobilio kilimėlių plovimo automate (naujiena Lietuvoje!) išsiplausite kilimėlius, o norėdami išsivalyti saloną ar nusausinti automobilį, šluosčių automate (naujiena Lietuvoje!) įsigysite drėgnų ar sausų valymo šluosčių.