• Plovyklų tinklas Pasirinkite plovyklą

Automobilių plovykla Panevėžyje

Išskirtinio dizaino ir modernių technologijų H2AUTO bekontaktė automobilių plovykla Panevėžyje atsidarė 2017 metų pradžioje, Klaipėdos gatvėje, šalia degalinės Neste, prieš „RYO“ prekybos centrą. Panevėžio miesto gyventojai jau pamėgo ir įvertino šiuolaikiškas ir nebrangias automobilių plovimo paslaugas.

Antroji HAUTO bekonktaktė plovykla bus atidaryta jau 2018 metų pabaigoje Kerbedžio g. 12A.

H2AUTO savitarnos automobilių plovykla yra patogiai pasiekiamose vietose. Todėl gretimų rajonų gyventojai, bei pro šalį važiuojantys į darbus, gali kokybiškai ir greitai nusiplauti automobilius. Automobilių plovykloje Panevėžyje yra skirta atvira vieta plauti ir sunkiajam transportui, todėl klientams tai puiki galimybė greitai nusiplauti savo mikroautobusus, sunkvežimius ar vilkikus.

Prie kiekvienos plovyklos rasite įrengtą papildomų švaros paslaugų zoną. Galingais automobiliniais dulkių siurbliais išsisiurbsite automobilio saloną, pasipildysite puikių savybių žieminio arba vasarinio (priklausomai nuo sezono) stiklų apiplovimo skysčio iš automato, automobilio kilimėlių plovimo automate (naujiena Lietuvoje!) išsiplausite kilimėlius, o norėdami išsivalyti saloną ar nusausinti automobilį, šluosčių automate (naujiena Lietuvoje!) įsigysite drėgnų ar sausų valymo šluosčių.