• Plovyklų tinklas Pasirinkite plovyklą

Automobilių plovykla Šiauliuose

Pirmoji Šiauliuose, išskirtinio dizaino ir modernių technologijų H2AUTO bekontaktė automobilių plovykla atidaryta 2017 metų pradžioje, šalia geležinkelio stoties, Dubijos gatvėje, netoli „Saulės Miestas“ prekybos centro.

Šiaulių miesto gyventojai jau spėjo pamėgti ir įvertinti šiuolaikiškas ir nebrangias automobilių plovimo paslaugas. Džiaugiamės savo lojalių klientų nuolat augančiu ratu, todėl antroji HAUTO bekonktaktė plovykla bus atidaryta jau 2018 metų pabaigoje Gardino g. 2.

Abi H2AUTO plovyklos bus gerai pasiekiamose vietose - Šiaulių centre, todėl bus patogiai privažiuojama gretimų rajonų gyventojams, čia dirbantiems, ar važiuojantiems pro šalį vairuotojams, siekiantiems kokybiškai ir greitai nusiplauti automobilius. Bekontaktėse savitarnos automobilių plovyklose Šiauliuose yra skirta atvira vieta plauti ir sunkiajam transportui, todėl klientams tai puiki galimybė greitai nusiplauti savo mikroautobusus, sunkvežimius ar vilkikus.

Prie kiekvienos plovyklos rasite įrengtą papildomų švaros paslaugų zoną. Galingais automobiliniais dulkių siurbliais išsisiurbsite automobilio saloną, pasipildysite žieminio arba vasarinio (priklausomai nuo sezono) stiklų apiplovimo skysčio iš automato, automobilio kilimėlių plovimo automate (naujiena Lietuvoje!) išsiplausite kilimėlius, o norėdami išsivalyti saloną ar nusausinti automobilį, šluosčių automate (naujiena Lietuvoje!) įsigysite drėgnų ar sausų valymo šluosčių.

Įmonės gali jau dabar kreiptis dėl sąskaitų faktūrų bei metinių konktraktų automobilių plovimo paslaugomis naudotis savo darbuotojams ir naudotis dar patogiau paslaugomis bei džiaugtis visada nebrangiai prižiūrėtomis įmonių mašinomis: info@h2auto.lt