• Plovyklų tinklas Pasirinkite plovyklą

Automobilių plovykla Tauragėje

Pirmoji Tauragėje, išskirtinio dizaino ir modernių technologijų H2AUTO automobilių bekontaktė plovykla atidaryta 2017 metų viduryje, Šilalės gatvėje, netoli autobusų stoties. Tauragės miesto gyventojai jau išsibandė ir itin pamėgo šiuolaikiškas ir nebrangias automobilių plovimo paslaugas. H2AUTO savitarnos automobilių plovykla yra miesto centre, šalia judrios Dariaus ir Girėno gatvės, todėl bus patogiai pasiekiama miesto gyventojams, čia dirbantiems, ar skubantiems pro šalį vairuotojams, siekiantiems kokybiškai ir greitai nusiplauti automobilius. Automobilių plovykloje Tauragėje yra skirta atvira vieta plauti ir sunkiajam transportui, todėl tai puiki galimybė greitai nusiplauti savo mikroautobusus, sunkvežimius ar vilkikus.

Prie kiekvienos plovyklos rasite įrengtą papildomų švaros paslaugų zoną. Galingais automobiliniais dulkių siurbliais išsisiurbsite automobilio saloną, pasipildysite žieminio arba vasarinio (priklausomai nuo sezono) stiklų apiplovimo skysčio iš automato, automobilio kilimėlių plovimo automate (naujiena Lietuvoje!) išsiplausite kilimėlius, o norėdami išsivalyti saloną ar nusausinti automobilį, šluosčių automate (naujiena Lietuvoje!) įsigysite drėgnų ar sausų valymo šluosčių.

Įmonės gali jau dabar kreiptis dėl sąskaitų faktūrų bei metinių konktraktų automobilių plovimo paslaugomis naudotis savo darbuotojams ir naudotis dar patogiau paslaugomis bei džiaugtis visada nebrangiai prižiūrėtomis įmonių mašinomis: info@h2auto.lt