• Plovyklų tinklas Pasirinkite plovyklą

Automobilių plovykla Utenoje

Pirmoji Utenoje, išskirtinio dizaino ir modernių technologijų H2AUTO automobilių bekontaktė plovykla atidaryta metų pradžioje, Vaižganto gatvėje 15A, šalia statybinių medžiagų parduotuvės „Bikuva“. Utenos miesto gyventojai jau išbandė ir įvertino šiuolaikiškas ir nebrangias automobilių plovimo paslaugas todėl džiaugiamės lojalių klientų augančiu būriu.

H2AUTO savitarnos automobilių plovykla yra puikiai pasiekiamoje vietoje, - šalia įsikūrę gamybos ir prekybos įmonės, automobilių prekybos aikštelės. Automobilių plovykla - patogiai privažiuojama gretimų rajonų gyventojams, čia dirbantiems, ar skubantiems pro šalį vairuotojams, siekiantiems kokybiškai ir greitai nusiplauti automobilius. Automobilių plovykloje Utenoje skirta atvira vieta plauti ir sunkiajam transportui, todėl klientams tai puiki galimybė greitai nusiplauti savo mikroautobusus, sunkvežimius ar vilkikus.

Prie kiekvienos plovyklos rasite įrengtą papildomų švaros paslaugų zoną. Galingais automobiliniais dulkių siurbliais išsisiurbsite automobilio saloną, pasipildysite puikių savybių žieminio arba vasarinio (priklausomai nuo sezono) stiklų apiplovimo skysčio iš automato, automobilio kilimėlių plovimo automate (naujiena Lietuvoje!) išsiplausite kilimėlius, o norėdami išsivalyti saloną ar nusausinti automobilį, šluosčių automate (naujiena Lietuvoje!) įsigysite drėgnų ar sausų valymo šluosčių.

Įmonės gali kreiptis dėl sąskaitų faktūrų bei metinių konktraktų automobilių plovimo paslaugomis naudotis savo darbuotojams ir naudotis dar patogiau paslaugomis bei džiaugtis visada nebrangiai prižiūrėtomis įmonių mašinomis: info@h2auto.lt