• Plovyklų tinklas Pasirinkite plovyklą

Pirmoji Varėnoje, išskirtinio dizaino ir modernių technologijų H2AUTO automobilių bekontaktė plovyklą atidaryta liepos mėnesį 2018 metais Vytauto g. 43.
Varėnos miesto gyventojai jau džiaugiasi ir bando šiuolaikiškas ir nebrangias automobilių plovimo paslaugas.
H2AUTO savitarnos automobilių plovyklos, vartus atvėrė puikiai pasiekiamoje vietoje, - šalia judrios gatvės, kur įsikūrę prekybos centrai, daugiabučiai, pravažiuoja keliaujantys.

Automobilių plovykloje yra skirta atvira vieta plauti ir sunkiajam transportui, todėl klientams tai puiki galimybė greitai nusiplauti savo mikroautobusus, sunkvežimius ar vilkikus.

Įmonės gali jau dabar kreiptis dėl sąskaitų faktūrų bei metinių konktraktų automobilių plovimo paslaugomis naudotis savo darbuotojams ir naudotis dar patogiau paslaugomis bei džiaugtis visada nebrangiai prižiūrėtomis įmonių mašinomis: info@h2auto.lt

Prie kiekvienos plovyklos rasite įrengtą papildomą švaros paslaugų zoną. Galingais automobiliniais dulkių siurbliais išsisiurbsite automobilio saloną, pasipildysite žieminio arba vasarinio (priklausomai nuo sezono) stiklų apiplovimo skysčio iš automato, automobilio kilimėlių plovimo automate (naujiena Lietuvoje!) išsiplausite kilimėlius, o norėdami išsivalyti saloną ar nusausinti automobilį, šluosčių automate (naujiena Lietuvoje!) įsigysite drėgnų ar sausų valymo šluosčių.