• Plovyklų tinklas Pasirinkite plovyklą

Automobilių plovykla Vilniuje

Pirmoji, išskirtinio dizaino ir modernių technologijų H2AUTO bekontaktė automobilių plovykla Vilniuje, atidaryta 2017 sausio mėnesį, Lazdynų mikrorajone, netoli Litexpo parodų centro, Laisvės prospekto pradžioje. Vilniečiai iškarto išbandė ir įvertino šiuolaikiškas ir nebrangias automobilių plovimo paslaugas. Lazdynų ir gretimų rajonų gyventojų, ar važiuojančių pro šalį vairuotojų, kokybiškai ir greitai nusiplauti automobilius, čia niekada netrūksta. H2AUTO savitarnos automobilių plovykla turi ir atvirą vietą skirtą plauti sunkiąsias transporto priemones, todėl dažnai atvyksta klientai ir iš šalia esančių gamybos, prekybos ir transporto įmonių, išsidėsčiusių šalia esančiame Savanorių prospekte, Vilniuje.

2017 metų viduryje, planuojama atidaryti H2AUTO savitarnos bekontaktę automobilių plovyklą Grigiškių mikrorajone, Kovo 11-osios gatvėje.

Prie kiekvienos plovyklos rasite įrengtą papildomų švaros paslaugų zoną. Galingais automobiliniais dulkių siurbliais išsisiurbsite automobilio saloną, pasipildysite žieminio arba vasarinio (priklausomai nuo sezono stiklų apiplovimo skysčio iš automato, automobilio kilimėlių plovimo automate (naujiena Lietuvoje!) išsiplausite kilimėlius, o norėdami išsivalyti saloną ar nusausinti automobilį, šluosčių automate (naujiena Lietuvoje!) įsigysite drėgnų ar sausų valymo šluosčių.