Tinklaraštis

NAUJIENOS
+30% premija nuo papildytos sumos, pildant H2AUTO kortelę kasoje!
2019-01-31

Žiema po truputį traukiasi, o H2AUTO ragina rūpintis automobiliu dar intensyviau nei vasarą. Ta proga, visose H2AUTO plovyklose skelbiame akciją - pildydami kortelę plovyklos kasoje, gaunate +30% premiją nuo įneštos sumos!


Kam plauti žiemą?


Druskų ir purvo sluoksnis, patekęs ant automobilio paviršiaus nuo važiuojamosios dalies, kenkia automobiliui ir skatina rūdžių atsiradimą pavasarį.


Tuomet iškyla klausimas: kaip plauti transporto mašiną, kad visą ant kėbulo susikaupusį purvą pašalintumėte efektyviai ir šiltuoju metų sezonu nereikėtų jaudintis dėl automobilio paviršiaus pažeidimų?


H2AUTO specialistai pataria: plovykloje plaudami programomis tam tikra tvarka sutaupysite laiko, o plovimas bus efektyvesnis nei įprastai.


Daug kas sutinka - žiemą, kuomet temperatūra nukrenta šiek tiek žemiau minuso, kai kuriems automobilio plovimas gali tapti iššūkiu, tačiau su H2AUTO - viskas paprasčiau ir patogiau. Mūsų plovyklose, visoje Lietuvoje bėga šiltas vanduo, kuris žiemą - puikus pagalbininkas, kai temperatūra minusinė ir nuo automobilio reikia pašalinti suledėjusį purvą.


Ekspertų teigimu, jei automobilis nėra labai purvinas, tačiau norite juo tinkamai pasirūpinti ir esate įpratę jį plauti žiemą, vertėtų pradėti nuo 2 plovimo programos (šampūno). Ji padės ištirpdyti suledėjusį purvą. Tuomet pradėti reikėtų kaip įprastai, nuo pirmosios programos, ir keliauti iš eilės, t.y. 1 (aktyvios putos), 2 (šampūnas), 3, (vanduo), 4 (vaškas), o užbaigti - 5 (osmosinis vanduo).

 

Rūpinkitės savo automobiliu ir žiemą, ypatingai dabar, kuomet pildydami kortelę kasoje gaunate net 30% daugiau!

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!