Tinklaraštis

Kartu mes galime daugiau! H2AUTO - oficialus Moterų ralio rėmėjas
2019-04-02

Šių dienų moterys - savarankiškos, drąsios ir veržlios - tikros supermoterys, kurios sugeba rasti sprendimus net ir sunkiausiose gyvenimo situacijose. Visuomenėje jau nyksta stereotipas, apie tai, jog dailiosios lyties atstovėms nevertėtų imtis vyriškų darbų. Paprasčiausias automobilio nuplovimas, atrodytų, moteriai kiek neįprastas darbas - šiais laikais dažnas atvejis. Moterys su malonumu imasi transporto priemonės švarinimo procedūrų ir H2AUTO plovyklas aplanko dažnai.


Automobilio plovimas - būtinas procesas, norint išsaugoti kuo geresnę transporto priemonės kėbulo būklę. O ir atsisėsti į švarų ir tvarkingą automobilį yra daug maloniau. H2AUTO plovyklose galima pasirūpinti tiek išorės, tiek automobilio vidaus švara. Specialiose papildomų paslaugų zonose yra dulkių siurbliai, langų skysčio aparatai, drėgnų/sausų servetėlių ar kilimėlių šukavimo aparatai.


H2AUTO plovyklos - visiškai saugios. Baimintis dėl pernelyg agresyvios chemijos automobilio kėbulo atžvilgiu nevertėtų, nes čia naudojama chemija yra sertifikuota ir draugiška gamtai. Kitaip tariant, plauti galima saugiai ir nesitikint nemalonių netikėtumų.


Faktas, jog automobilio švara šiandien rūpinasi tiek moterys, tiek vyrai. H2AUTO plovyklų tinklas, siekdamas dailiosios lyties atstoves dar labiau paskatinti domėjimąsi automobiliais, kviečia visas moteris ir merginas prisidėti prie Moterų ralio iniciatyvos!  


Moterų ralis - puiki pramoga kiekvienai dailiosios lyties atstovei, norinčiai linksmai ir smagiai praleisti laiką su draugėmis. Jau balandžio 27 dieną vyksiančio kasmetinio renginio metu, visų dalyvių laukia įspūdingas renginys. Jame savo jėgas prie vairo galės išbandyti užsiregistravusių moterų/merginų komandos. Na o savaitė prieš renginį, visų užsiregistravusių dalyvių laukia H2AUTO staigmenos!

 

Registruokitės ir nepraleiskite progos sudalyvauti!

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!