Tinklaraštis

Sausis - Dakaro mėnuo
2019-01-08

Kartu su sausio mėnesiu atkeliavo ne tik Naujieji metai, bet ir Dakaro pradžia. Jau sausio 6 dieną lietuvių komandoms kaip ir kasmet teks išbandyti jėgas sudėtingiausiose pasaulio lenktynėse, Dakaro dykumose. Šis išbandymas - tai tarsi dvi savaites truksiantis egzaminas, kuriam Dakare dalyvaujančios lietuvių komandos ruošėsi visus metus.


Vaidoto Žalos komanda į Pietų Ameriką išskrido dar gruodžio 31 dieną. Anksčiau išskrido ir motociklininkas Balys Bradauskas, tuo tarpu likusios Lietuvos Dakaro komandos į lėktuvą sėdo ankstų sausio 2-os rytą.


Gruodžio 31 dieną į Pietų Ameriką išskrido ir #igo2dakar komanda, kuri viso Dakaro metu fiksuos akimirkas tiesiai iš Limos, kur Lietuvos komandos bandys įrodyti savo meistriškumą.


Džiaugiamės galėdami būti oficialūs šio projekto rėmėjai ir kartu keliauti bei pamatyti šių metų Dakaro užkulisius, o taip pat kartu su visais Dakaro fanais stebėti lietuvių komandų pasirodymus sunkiausiose pasaulio lenktynėse! Tikimės, kad ir tarp H2AUTO fanų yra Dakaro aistruolių, kurie palaikys savo favoritus ir kartu su mumis seks karščiausias naujienas.

 

Daugiau #igo2dakar komandos užfiksuotų akimirkų galite pamatyti žemiau:

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!