Tinklaraštis

NAUJIENOS
Neišmesk H2AUTO kortelės
2018-06-25

GERIAUSIA VASAROS AKCIJA!


Ne kartą atvažiavęs į H2AUTO plovyklą ir nusiplovęs automobilį, panaudotą ir ištuštėjusią kortelę išmeti, nes ji tik užima vietą tavo piniginėje? „Man nereikia papildomo svorio“ – sakai tu. Tačiau neskubėk konstatuoti faktų – prarandi daugiau nei tik plovyklos kortelę!


Pakalbėkime apie naudą...


Žinai tą jausmą, kuomet parduotuvė, kurioje lankaisi, atsiunčia žinutę su džiugia žinia: „Sveiki, gimtadienio proga prekybos centras jums dovanoja 25% nuolaidą pirkinių krepšeliui!“. Smagu, tiesa? O kaip reaguotum, jeigu plovyklų tinklas tau padovanotų 5 kartus tiek, kiek tavo H2AUTO kortelėje yra pinigų? Jeigu turi 5 Eur, tai gauni 25 Eur dovanų, jeigu tavo kortelėje yra 10 Eur – gauni papildomų 50 Eur!


„Kur čia kabliukas?“


Taip, žinom, ką dabar galvoji: „jokiuose painiuose žaidimuose su įvairiomis paslėptomis sąlygomis nedalyvausiu“. Bet žinai ką? Tau nereikia niekur dalyvauti. Viskas, ką turi padaryti, tai prisijungti prie H2AUTO puslapio ir užregistruoti savo H2AUTO kortelę. Ją priregistravęs gausi daugybę privalumų: turėsi galimybę atgauti pinigus iš pamestos kortelės, galėsi stebėti, kur ir kiek išleidi plaudamas plovykloje, o svarbiausia, galėsi laimėti 5 kartus didesnę sumą pinigų nei yra tavo kortelėje! Nes H2AUTO daugiau naudos tau ir kokybės tavo automobiliui.


Trumpai apie akciją:


  • Akcija vyksta visą vasarą, t.y. iki rugpjūčio 31 dienos (pasiliekame teisę pratęsti akciją neribotam laiko tarpui);

  • Plauk H2AUTO plovyklose ir turėk internete užregistruotą H2AUTO kortelę;

  • Burtų keliu, kas savaitę vienam laimingajam atiteks net 5x daugiau nei jis turi savo kortelėje!

  • Tikrink kortelės likutį kaskart plaudamas automobilį – gal būsi tas, kuriam nusišypsojo sėkmė!


Sakome didelį AČIŪ tiems, kurie savo automobilius plauti renkasi H2AUTO plovyklose, o ši akcija – mūsų mažas atsidėkojimas! Džiaugiamės ir didžiuojamės vis didėjančiu lojalių klientų ratu.

 

Nepamiršk, turėti H2AUTO kortelę apsimoka!

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!