Tinklaraštis

NAUJIENOS
Atvėsus orams, automobilį puoselėti reikia dar labiau ir dažniau, nei šiltuoju metų sezonu
2018-10-08

Pasiruošti rudeniui ir žiemai su H2AUTO plovyklomis paprasta ir lengva.  Viskas H2AUTO tinklo plovyklose sukurta žmonėms, kurie rūpinasi automobiliais ir juos puoselėja, nori, kad šie tarnautų ilgiau, o riedėti jais gatvėse būtų smagiau.

 

Šąlant orams, automobilio kėbulas yra veikiamas temperatūros pokyčių bei kritulių, purvo ir druskų nuo kelio dangos. Vykstant temperatūrų kaitai, šios medžiagos ant automobilio kėbulo suformuoja purvo sluoksnį, kuris kenkia automobilio paviršiaus būklei ir jo detalėms.

 

Žiemą ir rudenį automobilį plauti yra netgi svarbiau nei vasarą: jam kenkia ne tik smėlis ar sniegui tirpinti naudojamos druskos, bet ir dervos, asfalto dulkės, ant kelio dangos atsirandančios dėl dygliuotų padangų poveikio. Ilgai nenuvalytos asfalto dulkės ir dervos įsigeria į automobilio dažus. Kuomet jas pašalinti tampa labai sunku, atrodo, jog vienintelis efektyvus būdas jomis atsikratyti yra grandiklis, šiurkštus šepetys arba kitos grubios priemonės. Lengvas šokas automobilių savininkus ištinka tuomet, kai atėjus pavasariui, ant kapoto nuo šiurkštaus grandymo ir cheminių priemonių likę balti ratilai ir įbrėžimai tampa puikiai matomi, erzina akį ir priverčia nervintis ne vieną valandą ar dieną.

 

Tausokite savo automobilį su H2AUTO

Užsukite į H2AUTO visoje Lietuvoje! H2AUTO plovyklose naudojama aukščiausio lygio chemija, bei priemonės, o plovimas yra bekontaktis. Plaudami H2AUTO bekontaktėse plovyklose, išsaugosite ne tik gražią transporto priemonės kėbulo spalvą,  bet ir patį kėbulą – išvengsite įbrėžimų ir automobilio paviršiaus pažeidimų. Ar žinojote, jog automobilį plauti reikia net ir tada, kai lauke lyja? Transporto priemonės plovimas turėtų tapti ritualu, įpročiu. Reguliari priežiūra padės išvengti papildomų išlaidų ateityje.

 

Automobilio vidaus priežiūra

Tiems, kurie šaltuoju metų laikotarpiu ypatingai rūpinasi ne tik automobilio išore, bet ir vidumi, turime plačiausią vidaus priežiūros priemonių zoną kurioje galite rasti dulkių siurblius, kilimėlių šukavimo aparatus, drėgnas ir sausas servetėles įvairiems automobilio paviršiams, langų skysčio Lesta aparatus ar kvepiančią antibakterinę dulksną, kuri padės pasirūpinti transporto priemonės gaiva. Plauti ir prižiūrėti automobilį nebuvo taip paprasta, patogu ir pigu!

 

Kiek kainuoja viso automobilio vidaus valymas H2auto plovykloje?

Už 0,50 Eur gaunate 3 minutes bet kurios programos vidaus salono priežiūrai.

 

Kaip teisingai plauti automobilį bekontaktėje plovykloje šaltuoju metu?

 

H2AUTO rekomenduoja: kol nėra šalnų, automobilį plauti vertėtų tokia tvarka:

·        Pirmiausia, padenkite automobilio kėbulą programa Nr. 1 (aktyviosiomis putomis). Denkite nuo apačios į viršų. Kitas programas naudokite įprasta seka (nuo 2 iki 5 programos iš eilės);

·        Programa Nr. 4 (vaškas) ir Nr. 5 (osmosinis – distiliuotas vanduo) yra neprivalomos, tačiau rekomenduojamos. Vaško sluoksnis padengia kėbulą ir sukuria apsauginę plėvelę, kuri saugo ir neleidžia prikibti prie kėbulo;

·        Kai lauke ypatingai šalta, o automobilio paviršius pasidengęs storu purvo sluoksniu, rekomenduojama transporto priemonės kėbulą nuplauti paprastu vandeniu, didele srove (programa Nr. 3), taip ištirpdant užsilaikiusį sniegą ar ledą, pašalinant ant paviršiaus likusias druskas. Toliau vertėtų visą automobilį kruopščiai nupurkšti programa Nr. 1 (aktyviosiomis putomis). Purkšti reikėtų nuo apačios į viršų. Visas kitas programas naudokite eilės tvarka nuo 2 iki 5.

Reguliariai prižiūrėdami savo transporto priemonę žiemos laikotarpiu išvengsite galvos skausmo pavasarį - automobilio rūdžių, ir padidėjusių išlaidų tikimybės.

 

Kiek kainuoja plovimas H2AUTO?

6 sekundės H2AUTO plovykloje kainuoja 0,05 eur nuskaitomi kas 6 sekundes. Tad matematika paprasta – kiek naudosite, tiek ir sumokėsite. Neįpareigojame savo klientų išleisti jokios konkrečios sumos, kurdami plovyklas, siekiame sukurti tokią paslaugą, kuria būtų lengva, aišku ir labai patogu naudotis kiekvienoje Lietuvos dalyje.

 

Su H2AUTO kortele lengva atsiskaityti už visas plovykloje teikiamas paslaugas visoje Lietuvoje – antibakterinį kilimėlių valymą ir siurbimą, langų ploviklį ar servetėles.

 

Plovyklose laukiame visų klientų tiek dieną, tiek naktį, nes į H2AUTO galite atvykti bet kokiu paros metu - plovyklos dirba visą parą, septynias dienas per savaitę

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!