Tinklaraštis

NAUJIENOS
Bekontaktės plovyklos pranašumai prieš įprastą
2018-01-25

Iškritus sniegui ir gatvėms pasidengus druskų sluoksniui automobiliai nešvarūs tampa dvigubai greičiau, todėl svarbu nepamiršti juos prižiūrėti ir reguliariai plauti. Tačiau kokią plovyklą rinktis? Šiame straipsnyje atsakysime į klausimą kuo įprasta šepetinė ar tekstilinė plovykla skiriasi nuo bekontaktės plovyklos.

Šepečiams - ne!
Didžiausias skirtumas tarp šių plovyklų yra šepečių panaikinimas iš plovimo proceso. Gerai neprižiūrimi šepečiai gali pridaryti daugiau žalos nei pagalbos plaunant automobilį – šepečiuose kaupiasi purvas nuo plaunamų transporto priemonių. Taipogi šepečiai gali subraižyti automobilio kėbulą ir viršutinį dažų sluoksnį, kurį vėliau reikėtų perdažyti ir to pasekoje atsiranda neplanuotų išlaidų.

✔Aktyviosios putos yra išeitis
Mes savo plovyklose atsisakėme šepečių ir vietoje jų naudojame naują sprendimą automobilių plovyklų rinkoje – gamtai nekenksmingų medžiagų pagrindu pagamintas aktyviąsias putas. Mūsų specialistų apskaičiuotu spaudimu purškiamos putos Jūsų automobilio paviršių nuplaus nuo nešvarumų be jokio kontakto ir grėsmės subraižyti.

✔Skirtingas vanduo geriausiam rezultatui
Svarbu paminėti ir tai, jog bekontaktėje plovykloje skirtingoms programoms naudojamas ir skirtingas vanduo – kietas iš vandentiekio, minkštintas ir distiliuotas vanduo. Skirtingoms plovimo programos naudojamas ir skirtingu slėgiu purškiamas vanduo, kuris, kartu su kitomis naudojamomis medžiagomis, prisideda prie plaunamo automobilio kėbulo išsaugojimo.

✔Pasidaryk pats

Mūsų plovyklose vartotojas yra pats atsakingas už savo automobilio švarą. Įdėjus pakankamai pastangų ir gerai išsistudijavus programas galima pigiai ir greitai nuplauti automobilį, išvalyti jo saloną bei pasipildyti langų plovimo skysčio.

✔Viena kortelė visiems iššūkiams
Nepamirškime ir mūsų kortelių sistemos, kuri suteikia laisvę plauti automobilį tiek, kiek reikia, o ne tiek, kiek užprogramuota plovyklos sistemoje. Kortelę patogiai papildyti ar patikrinti balansą galite atvykę į bet kurią mūsų plovyklą, todėl kaskart vykstant plauti automobilio Jums nereikės sukti galvos dėl monetų ar žetonų.


Tai tik keli iš daugelio savitarnos plovyklos pliusų. Kviečiame išbandyti mūsų plovyklas ir įsitikinti tuo patiems! Artimiausios plovyklos Tavo mieste adresą rasite mūsų internetiniame puslapyje www.h2auto.lt.

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!