Tinklaraštis

NAUJIENOS
Gaukite 10% daugiau pildant kasoje!
2018-11-21

Su H2AUTO - plauti automobilį galite dar efektyviau ir paprasčiau. Savo klientams siekiame suteikti tik geriausios kokybės paslaugas, todėl visose H2AUTO plovyklose už plovimą galima atsiskaityti H2AUTO kortele. Kortelė - puikus būdas ne tik sekti savo išlaidas, bet ir gauti papildomų nuolaidų ir specialių pasiūlymų.


Gimtadienio dovanos ir didelės sezonines akcijos bei konkursai - tai dar ne visos naudos, kurias galite gauti. Pinigų perkėlimas iš pamestos kortelės į naują, plovimo ir papildomų paslaugų zonų naudojimosi istorija, lojalumo programos - viskas tam, kad rūpinimasis automobilio švara taptų maloniu procesu.


Specialios nuolaidos taikomos tik lojaliems H2AUTO lankytojams, pildantiems kortelę plovyklų kasose.Įnešdami į kortelę 1 Eur ir daugiau, gausite 10% daugiau nuo pradinės sumos! Viskas, ką reikia padaryti, tai įstatyti kortelę į automatinį pardavimo/pildymo terminalą ir įdėti sumą pinigų, kuria norite skirti papildymui. Kortelė pasipildys automatiškai su 10% premija.

Įnešdami į kortelę 1 Eur ir daugiau, gausite 10% daugiau nuo pradinės sumos!

Saugokite


Visuomet naudodami vieną H2AUTO kortelę leisite sau ne tik patogiai atsiskaityti visose H2AUTO plovyklose, bet ir GAUSITE DAUGIAU!


Kortelę įsigyti galite visiškai nemokamai toje pačioje kasoje - įdėję bet kokią sumą nuo 3 Eur. O kitą kartą, pildydami tą pačią  kortelę, jau gausite +10% premiją.

 

Su H2AUTO būti lojaliu apsimoka.

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!