Tinklaraštis

NAUJIENOS
Pristatome H2Auto kortelę!
2018-01-24

 


Viena kortelė - skirta nugalėti visiems transporto priemonių nešvarumams!


Tikriausiai kiekvienam yra pažįstama situacija, kuomet prireikus greitai nuplauti automobilį prieš tai tenka sukti galvą ir rūpintis monetomis ar žetonais. Mus kamavo tos pačios bėdos, todėl radome išeitį! Šias problemas pamiršite su H2AUTO kortele, kurią nusipirkti ir papildyti galėsite mūsų plovyklose, o papildymo procedūrą atliksite pasinaudoję automatais esančiais kiekvienoje plovykloje. Daug paprasčiau ir greičiau, tiesa? O dabar apie visa tai išsamiau.

H2AUTO plovyklų tinklas didžiuodamasis pristato vieną kortelę skirtą nugalėti visiems transporto priemonių nešvarumams! Įsigiję mūsų kortelę galėsite plauti, siurbti, valyti bei pasipildyti langų skysčio. Viena kortelė - visiems iššūkiams.


Norėdami nugalėti automobilio purvą greičiausiai, tai galite padaryti atlikę pagrindinius žingsnius:


  1. Pirmą kartą atvykus į H2AUTO plovyklą, įrengtuose kasų automatuose reikia įdėti bet kokią sumą nuo 3 eur grynaisiais. Taip gausite savo H2AUTO kortelę, kurią iš karto galėsite naudoti. Kortelė jau bus papildyta būtent ta pinigų suma, kurią panaudojote ją pirkdami.

  2. Jei jau turite H2AUTO kortelę, norėdami ją papildyti - tai galite atlikti toje pačioje kasoje bet kuriuo paros metu, bet kokia pinigų suma. Įdėkite savo H2AUTO kortelę ir norimą papildyti pinigų kiekį.

  3. H2AUTO kortelėje esančiais kreditais galite atsiskaityti už visas H2AUTO plovyklose teikiamas paslaugas: automobilio plovimą visoje Lietuvoje esančiose H2AUTO” plovyklose, siurbimą, perkant džiovinimo ir poliravimo šluostes bei pasipildant langų plovimo skysčio.

  4. Užregistravę kortelę, kas kartą gausite +10% premiją nuo papildytos sumos, joje rasite 1 Eur registracijos dovaną, o gimtadienio proga kortelėje Jūsų lauks staigmena - kortelė bus papildyta 3 Eur!

 

 

Štai keturi pagrindiniai punktai, kurie mūsų manymu turėtų kiekvienam palengvinti ir taip paprastą H2AUTO kortelės naudojimą. Jeigu jums kiltų daugiau klausimų - visada kreipkitės, mes pasiruošę Jums padėti!

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!