Tinklaraštis

NAUJIENOS
Kas yra H2AUTO?
2018-01-23

Pirmiausia turime prisipažinti - kad idėja pasiūlyti Lietuvos rinkai aukštesnio komforto lygio autoplovyklas gimė nes, mes mylime automobilius ir norime juos Jums padėti prižiūrėti atšiauriomis Lietuvos kelių sąlygomis geriau, paprasčiau, greičiau, kokybiškiau ir pigiau.  


Autoplovyklų įranga ir priemonės yra kruopščiai atrinktos patogesniam ir paprastesniam Jūsų naudojimui. Apsilankę įsitikinsite, kad mes daug dėmesio skiriame įrangos priežiūrai ir išsaugojimui. Ilgus metus dirbdami su automobiliais supratome, kad Lietuvai reikia naujo požiūrio į automobilių plovimą ir jų priežiūrą. Pasisėmę patirties Europoje ir Šiaurės Amerikoje atsivežėme bekontakčių plovyklų technologiją namo. Šiandien galime Jums pristatyti saugias, automobilio išorę tausojančias ir praktiškas plovyklas visoje Lietuvoje.

Esame vienas sparčiausiai augančių automobilių plovyklų tinklų Lietuvoje. Savo pirmąją plovyklą atidarę 2015 metų gegužės mėnesį, šiuo metu visoje šalyje turime 14 veikiančių plovyklų Vilniuje, Grigiškėse, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje, Utenoje, Tauragėje, Mažeikiuose. Netrukus dar 6 naujas plovyklas atidarysime kituose miestuose.


H2AUTO plovyklos turi daugybę privalumų, bet ypatingas mūsų išskirtinumas - tai kiekvienam vairuotojui suprantamas ir patogus plovyklų naudojimas bei viena kortelė, kuri

visiems transporto priemonių švarinimo etapams, gali būti naudojama visoje Lietuvoje esančiose plovyklose. H2AUTO kortelę, galima patogiai pildyti norima suma ir visiškai kontroliuoti kiekvienos programos laiką. O pirmą kartą atvykusiems į H2AUTO plovyklą - pateikiame išsamią instrukciją, kaip pasirinkti plovimo programas, kad gautumėte geriausią rezultatą.


H2AUTO plovyklų tinklas siūlo išbandyti kiekvieno poreikiams pritaikytas plovyklas skirtinguose Lietuvos miestuose:

  • Klasikinę automatinę tekstilinę plovyklą (Marijampolėje)

  • Automatinę bekontaktę (Marijampolėje)

  • Naujausias ir populiariausias -  bekontaktės savitarnos automobilių plovyklas (Alytuje, Kaune, Marijampolėje, Mažeikiuose, Vilniuje, Grigiškėse, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Tauragėje)


Ypač norime išskirti sparčiai populiarėjančias bekontaktes savitarnos plovyklas. Mūsų pasididžiavimu tapusios, visiškai unikalaus patogesnio dizaino bekontaktės savitarnos plovyklos yra skirtos vairuotojui, norinčiam patogiai ir greitai nusiplauti savo automobilį bei išvengti tradicinių šepečių kontakto su automobilio kėbulu.


Naudojame visiškai originalaus ir specialaus recepto aktyvias putas, kurių ypatybės saugo transporto priemonių dažus, gerai pašalina purvą nuo automobilio paviršiaus bei tuo pačiu metu tausoja automobilio išorę. Mūsų plovyklose galima pasirūpinti ir transporto priemonės vidumi - aikštelėse prie plovyklų veikia galingi siurbliai. Prieš paliekant plovyklas taipogi galite pasipildyti automobilių langų plovimo skysčio bakelius. Patogu, paprasta, greita ir svarbiausia saugu Jūsų automobiliui.Kviečiame užsukti ir išbandyti patiems!

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!