Tinklaraštis

NAUJIENOS
H2AUTO plovyklų tinklas ir įmonės
2018-06-05

2018-2019 METŲ PLANAI – AUGTI!


H2AUTO savitarnos bekontakčių plovyklų tinklas kasdien su džiaugsmu stebi augantį savo klientų ratą ir ypač džiaugiasi, kad per ateinančius 2 metus plovyklų tinklas dar sparčiau augs visoje Lietuvoje ir kiekviename iš didžiųjų miestų. Netrukus jus pasitiksime su dar daugiau plovyklų Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose. Naujas plovyklas pasiūlysime Jonavos, Varėnos, Klaipėdos miestų vairuotojams. Didėjantis klientų ratas jau įvertino aukščiausios kokybės paslaugas, itališką dizainą, erdvius boksus bei apšvietimą, įrangą, chemiją ir priežiūros priemones.


Išskirtinumas ir privalumas – visose H2AUTO plovyklose naudojama viena H2AUTO kortelė, su kuria gaunamos asmeninės premijos, nauda per promo valandas, pasiūlymai bei naujienos.


Kortelę jau galima įkrauti tiek grynaisiais, tiek Paysera aplikacija telefone.

YPAČ PATOGU ĮMONĖMS


Kiekvienam įmonės vadovui svarbu kaip ir kur atstovaujama jo įmonė: nuo darbuotojų motyvacijos iki prekinio ženklo reprezentavimo. Švarūs darbuotojų automobiliai, kuriais jie vyksta į susitikimus pas klientus, apsipirkti, į sporto klubus, stovi eismo kamščiuose, o taip pat reprezentuoja įmonę teigiamai arba neigiamai.


Su H2AUTO įmonių automobiliai visuomet bus švarūs! Visa tai pasieksite paprastai, greitai ir patogiai: viskas, ką reikės padaryti – įsigyti H2AUTO kortelę (-es) bet kuriame H2AUTO plovyklą turinčiame Lietuvos mieste. Specialios kainos įmonėms leis įsigyti daugiau kortelių už mažesnę kainą.


  • Kuo didesnis autoparkas tuo geresni pasiūlymai.

  • Su viena kortele po visą Lietuvą ir visiems nešvarumams įveikti.

  • Automobilį plaukite kada norite ir kiek norite.


Pasirašę sutartį, jūs būsite užtikrinti, jog įmonės automobiliai liks švarūs, kad ir kokiame mieste būtumėte. H2AUTO šiuo metu Lietuvoje turi net 15 plovyklų, išsidėsčiusių įvairiuose Lietuvos miestuose, o iki 2019 metų planuojamos dar 6 naujos:


Vilniuje – 1; Kaune – 3; Panevėžyje – 1; Šauliuose – 1; Mažeikiuose – 1; Tauragėje – 1; Alytuje – 1; Utenoje – 1; Grigiškėse – 1; Marijampolėje – 4;


Pasirašydami bent 12 mėnesių sutartį su H2AUTO tinklu, gaunate daugiau premijų, akcijų ir nuolaidų.


H2AUTO savitarnos privalumais naudojasi daugybė fizinių ir juridinių asmenų.


Kodėl daugelis klientų pamėgo šią sistemą ?


Plaudami H2AUTO galite visiškai kontroliuoti savo laiką ir pinigus: atvykę į plovyklą galite plauti ir valyti savo automobilį nuo A iki Z arba tiesiog nuskalauti vandeniu, norėdami pašalinti dulkes, esančias ant kėbulo – viskas priklauso tik nuo jūsų poreikio.


H2AUTO plovyklų papildomų paslaugų zonose jūs galite rasti:

  • specialių drėgnų šluosčių, skirtų išoriniam ir vidiniam automobilio naudojimui;

  • langų skysčio ar kilimėlių plovimo aparatų;

  • pramoninių siurblių salono siurbimui.


Ir visa tai su viena H2AUTO kortele visoje Lietuvoje!


Susidomėjusius kviečiame susisiekti el. paštu plaunu@h2auto.lt arba tel.nr.: 864006072.Turėsite galimybę išskirtinėmis sąlygomis pasirašyti sutartį, pagal kurią gali būti išrašomos sąskaitos faktūros ir pildomos H2AUTO kortelės.

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!