Tinklaraštis

NAUJIENOS
Viskas, ką turite žinoti apie savitarnos H2AUTO bekontaktes plovyklas
2018-01-24

Važiuodami į darbą ar į parduotuvę šalia kelio matote labai modernius į lego arba transformerius panašius statinius ir nedrįstate užsukti? Tuomet Jūs skaitote teisingą straipsnį, čia visa, ką turite žinoti apie pačias moderniausias Lietuvoje, oranžines H2AUTO savitarnos bekontaktes plovyklas.Moderni įranga

Modernumas toli gražu neturėtų būti siejamas su sudėtingumu naudotis! Mūsų tikslas kuriant ir tobulinant plovyklas buvo išspręsti visa kas nepatogu. Tad mes siūlome daugiau šviesos, komforto ir daugiau erdvės kiekvienam autoplovykloje, nei bet kurioje kitoje. H2AUTO savitarnos bekontaktėse plovyklose yra labai aiškios instrukcijos, kaip naudotis įranga, kad lengviau pasiektumėte patį geriausią rezultatą.


Kodėl reikėtų rinktis bekontaktę plovyklą vietoje tradicinės kur automobilį jums plauna robotizuota įranga?


  • Savitarnoje galite automobilį plauti nors ir kasdien, nes automobilio paviršius nėra veikiamas tarpinių elementų, t.y. automobilio paviršių vanduo pasiekia tiesiogiai;

  • Plaudami tausojate automobilio paviršių, o ne jį braižote.


Mes atsisakėme šepečių, galinčių stipriai pažeisti automobilio paviršių transporto priemonės plovimo procese. Plaunant automobilius aukštu slėgiu, distiliuotu vandeniu, aktyviosiomis putomis bei blizginimo produktais automobilio dažai yra tausojami, o purvas nuplaunamas naudojant saugius būdus.


Patikima chemija

Dar vienas H2AUTObekontakčių plovyklų išskirtinumas prieš kitas - naudojamos Nerta” kompanijos Active diamond foam” aktyviosios putos, kuriose esančių specialių reagentų (cheminių medžiagų) pagalba purvas nuo automobilio yra atmirkomas nepažeidžiant apsauginio dažų sluoksnio. Todėl, galėsite džiaugtis geru rezultatu ir lygiu automobilio pavišiumi. Patikrintos kokybės kokybės plovimo priemonės geriausiam ir patikimiausiam rezultatui išgauti.


Apmokėjimas

Taip pat, galime Jus nuraminti - pamirškite galvos skausmus dėl žetonų ar monetų kiekvieną kartąprieš važiuojant plauti savo automobilį - mūsų plovyklose naudojama moderni kortelių programa padės patogiai susitvarkyti su šiuo klausimu. Jums tereikia įsigyti kortelę plovykloje esančiame aparate, pasipildyti ją pradine pinigų suma ir naudotis! Pasibaigus kortelėje esantiems pinigams ją papildyti galite tuo pačiu principu.  


Įsigijus kortelę ir ją papildžius plovyklos teritorijoje esančiuose aparatuose, toliau bus tik lengviau - viena kortelė skirta automobilio plovimui, valymui jo siurbimui ir langų plovimo skysčio pildymui. Išsiurbę automobilio vidų taipogi galite išplauti kilimėlius bei nusausinti ir išblizginti jį su šluostėmis iš šluosčių aparato.


Kokybiškas automobilių švaros paslaugas stengiamės teikti vis platesnėje Lietuvos teritorijoje, todėl H2AUTO plovyklas rasite beveik visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Ryškiai oranžinės plovyklos klientų laukia Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Alytuje, Mažeikiuose ir kituose miestuose.


Pilną plovyklų sąrašą, informaciją apie vykstančias akcijas ir teikiamas paslaugas galite rasti mūsų internetiniame puslapyje www.h2auto.lt ir Facebook profilyje H2AUTO plovyklų tinklas”.

Susiję straipsniai
MOTERų RALIS
Moterų ralis - H2AUTO
NAUJIENOS
H2AUTO - sertifikuota chemija
NAUJIENOS
„H2AUTO“ – BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA JAU ATIDARYTA IR KLAIPĖDOJE!
NAUJIENOS
Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?
NAUJIENOS
Lai pavasarį visi JONAVOS automobiliai būna švarūs!